Nie je možné ani prípustné kopírovať ani sťahovať obsah z týchto stránok!
logo

Recenzie

Lucia Woloszyn Freund

Po zhliadnutí foto ... jednym slovom -KRAAASA ...moc moc sa teším a Ďakujem ...bodaj by sme sa na svadbách stretávali častejšie je radosť zdieľať spoločnú prácu :) len tak ďalej krásne Vám to fotí

Veronika Byrtusová

Urobili sme najlepšie rozhodnutie, aké sme mohli keď sme si za svadobnú fotografku vybrali Janku! Pri fotení bola neskutočne príjemná a uvoľnená atmosféra a výsledok nám vyrazil dych! Fotky sme si pozreli asi 100x a stále sa nevieme vynadívať :) klobúk dole pred Jankinou prácou!

Simona Jarošová

Moja Janka
Ešte nikdy som nedostala taky krásny dar ako dnes od teba! Som nesmierne šťastná a vďačna za každý jeden detail, ktorý si do toho vložila, citim v ňom teba na každej stránke!
ĎAKUJEM za všetko

Eva Csizmaziová Lovászová

Úžasná fotografka profesionálka a veľmi príjemná žena. Fotky sú nádherné a urobí maximum pre spokojnosť. Viem len odporúčať a už teraz sa teším až budeme zase niečo spolu fotiť.

Zuzana Hulimanová

Veľká spokojnosť! Ďakujeme za krásne fotky

Zuzi Daxnerová

Nádhera! Čo fotka, to krása! Žasnem!

Radka Krajčová

Čarovné a nekomerčné fotografie!!!

Tamara Tami Tomášková

Našla som vás len náhodne, aj keď nepochádzam z vášho okolia a nemohol mi ani nikto povedať názor na vaše fotky, ja som v úplnom šoku. Sú to nádherné fotky,ktoré ma očarili. Je v nich radosť, život. Krásne fotky!

Denisa Feketeová

Janka je top! :-* Umelkyňa, ktorá z hocičoho vždy vytvorí veľdielo.. Zas a znovu by som si ju vybrala :-) Dakujem za krásne fotos.

Adámek Radoslav

pre mňa z jedných TOP slovenských fotografiek ktorej fotografie majú dušu........

Petra Kutná

Jani došli fotky a som nadšená :) ďakujem veľmi pekne

Lucie Melicher Jeňová

Ahoj Janka, dnes sme si vyzdvihli krásny balíček od Teba,  vyrazila si nám dych opäť.

Ja veľmi obdivujem a cením si ľudí, ktorý majú zmysel pre detail a skvelý vkus. Veľmi nás to potešilo a ozaj ty si skvelý človek, výborný profesionál a všetko dotiahneš do najmenšieho detailu. Toto už nie je len práca ale aj láska k povolaniu a hlavne poslanie. To nie sú len surové vytlačené fotky odovzdané zákazníkovi. Ty do toho vkladáš srdiečko a veľký kus svojho času a lásky  ĎAKUJEME ešte raz za všetko a určite sa ešte uvidíme