Nie je možné ani prípustné kopírovať ani sťahovať obsah z týchto stránok!
logo

O mne

Ahojte, srdečne Vás vítam na mojej stránke :-).


Volám sa Jana Kvaltínová, môj záujem o fotografiu sa začal v momente, keď sa narodila naša milovaná dcérka Lili.

Tak ako každá mamička, aj ja som si chcela uchovať tie najkrajšie spomienky na spoločné chvíle so svojim dieťatkom.

Postupom času ma však fotografovanie doslova pohltilo. Pri fotení cítim nesmiernu radosť, vzrušenie, je mojou obrovskou vášňou. Vždy som v živote mala pocit, že som tak trochu umelecká duša. Snažím sa prostredníctvom fotografie prezentovať svoje pocity, chcem zachytiť atmosféru daného okamihu, neopakovateľné momenty a ukázať ľuďom akí sú krasní, nielen zvonku, ale aj zvnútra.

A čo fotím najradšej :-). Asi najviac portréty žien a lásku dvoch zamilovaných ľudí. Nesmierne ma napĺňa pocit, keď môžem sledovať a zachytávať príbeh, ktorý je v našich životoch tak veľmi dôležitý a bez ktorého by sme nevedeli existovať...príbeh lásky.

Ja sama som matkou dvoch úžasných detičiek Lilianky a Peťka a partnerkou skvelého muža, ktorý mi je oporou nielen vo fotografickom živote, ale je spolu s deťmi zmyslom môjho života. Milujem svoju rodinu a tá mi je veľkou inšpiráciou aj v samotnom fotení.

Dúfam, že pohľad na moje fotky poteší vaše oči, zmysly, dušu a moje fotografie vo vás zanechajú príjemne pocity. Ďakujem za vašu návštevu :-).